Mafia nr. 9 "Apokalipsa według st. Kumy"

Dobry pomysl.

→ Czas do łóżek!

Na śniadanie po raz kolejny ostatnia przyszła Kiichigo. Gdy zaczeliście jeść pulpety w sosie pomidorowym, Yankesss zapytał w końcu Alison i Kiichigo, dlaczego są całe poobijane. Alison przez moment zignorowała pytanie, po czym wymieniając spojrzenia z Kicią stwierdziły, że nic się nie stało.
Po kilku chwilach ktoś uświadomił wam, że jednego z was brakuje. Jak najszybciej zaczeliście sprawdzać kogo brakuje.
Po chwili uświadomiliście sobie kto zniknął.
Jak najszybciej zaczeliście przeszukiwać budynek szkoły.
Informatory zabrzęczały.
→ Mamy nowego ucznia!
→ Szukajcie ciała.

Faza Dnia Startuje

Uuuuu, pobiłam się z Alison :smiley: Wystarczyło tylko wymienienie wzroku by załagodzić ową sytuację xd
Kogoś brakuje, ale nie ma informacji kogo :x lel, to nie ciekawe.
No i to ogłoszenie: nowy uczeń i jeszcze ciało.
Czyli jeden z nas poległ ale ktoś jeszcze dołączył? Kicia nie kuma ;c

Jak to? To kogo nie ma? XD Masakra

I kto jest nowy? można sie zapisywać do mafii w trakcie?
Wgl. ominęły mnie placki i jestem na siebie zła teraz, no wrrrr, dobre były?

dobre były :d
żałuj, że ciebie nie było.
Mnie też nurtuje to pytanie Niko, ale najwidoczniej można.
Nowym uczestnikiem jest PhariosShapire.
Teraz pozostaje nam znaleźć ciało

Skąd wiemy, że Phar jest nowyyy?

Bo zapisał się ostatnio już po tym jak mafia wystartowała.
No więc trzeba przeszukać szkołę…

co mamy ją tak o przeszukać? jak w pbfie?
przeszukuje

Ej…zaraz…ale kogo brakuje? Nie łapie kogo brakuje niech mi ktoś wytłumaczy, a poza tym widać tylko ja się interesuje tu czemu dziewczyny są ranne XD

Po długich poszukiwaniach w końcu udało wam się znaleźć dwóch brakujących uczniów. W jednej z klas na drugim piętrze Kayoko znalazła kogoś klęczącego nad zwłokami. Głośny pisk zwołał wszystkich. Po paru sekundach, gdy nie brakowało już nikogo, Kubson podszedł powoli do tablicy i chwycił długą metalową linijkę, po czym zbliżył się do klęczącego chłopaka.
[ul]
[li]DYN! DYN! DYN! ZNALEZIONO ZWŁOKI! DZIŚ O GODZINIE 20:30 ODBĘDZIE SIĘ SĄD! - zasłyszeliście głos Kumy, dochodzący z zamontowanego nad drzwiami głośnika.[/li][li]Kim jesteś?[/li]Brak odpowiedzi.
[li]Hej! - tknął nieznajomego linijką.[/li]Głowa chłopaczyny podniosła się pokazując zaszklone, niedowierzające oczy.
[li]Kim jesteś? - Kubson ponowił pytanie.[/li][li]P-Pharios…[/li][li]Odsuń się od ciała.[/li]Pharios powoli wstał. Yankesss podbiegł i chwycił nowego pod ramię.
[li]Zabiorę go do gabinetu pielęgniarki, Nikorin, Kiichigo, moglibyście w razie co mi pomóc?[/li]Gdy czwórka oddaliła się, Kubson powoli podszedł do ciała i odwrócił je tak, aby każdy mógł zobaczyć twarz martwego.
[li]Ulala…[/li]Nieboszczyk miał zamknięte oczy, a jego ręce były złączone w znaku… modlitwy?
[li]Musimy go przeszukać. - Stwierdziła krótko Kayoko.[/li]Wabik podszedł do ciała i przez chwilę sprawdzał je.
[li]Chyba nic nie ma.[/li][li]Czekaj! - zawołał Kubson.[/li]Sięgnął do kieszeni nieboszczyka i wyciągnął z nań mały kosmyk niebieskich włosów.
[/ul]

Po długich poszukiwaniach w końcu udało wam się znaleźć dwóch brakujących uczniów. W jednej z klas na drugim piętrze Kayoko znalazła kogoś klęczącego nad zwłokami. Głośny pisk zwołał wszystkich. Po paru sekundach, gdy nie brakowało już nikogo, Kubson podszedł powoli do tablicy i chwycił długą metalową linijkę, po czym zbliżył się do klęczącego chłopaka.
[ul]
[li]DYN! DYN! DYN! ZNALEZIONO ZWŁOKI! DZIŚ O GODZINIE 20:30 ODBĘDZIE SIĘ SĄD! - zasłyszeliście głos Kumy, dochodzący z zamontowanego nad drzwiami głośnika.[/li][li]Kim jesteś?[/li]Brak odpowiedzi.
[li]Hej! - tknął nieznajomego linijką.[/li]Głowa chłopaczyny podniosła się pokazując zaszklone, niedowierzające oczy.
[li]Kim jesteś? - Kubson ponowił pytanie.[/li][li]P-Pharios…[/li][li]Odsuń się od ciała.[/li]Pharios powoli wstał. Yankesss podbiegł i chwycił nowego pod ramię.
[li]Zabiorę go do gabinetu pielęgniarki, Nikorin, Kiichigo, moglibyście w razie co mi pomóc?[/li]Gdy czwórka oddaliła się, Kubson powoli podszedł do ciała i odwrócił je tak, aby każdy mógł zobaczyć twarz martwego.
[li]Ulala…[/li]Nieboszczyk miał zamknięte oczy, a jego ręce były złączone w znaku… modlitwy?
[li]Musimy go przeszukać. - Stwierdziła krótko Kayoko.[/li]Wabik podszedł do ciała i przez chwilę sprawdzał je.
[li]Chyba nic nie ma.[/li][li]Czekaj! - zawołał Kubson sięgając do kieszeni nieboszczyka i wyciągnął z nań mały kosmyk niebieskich włosów.[/li][/ul]

Um… Cześć? xD

No właśnie mamy szukać ciała, a też nie wiem jak xD.
Dobrze by było, gdyby każdy się odezwał. Osoba ,która nie da znaku życia jest martwa…
W każdym razie ktoś wykonał ruch… możliwe, że dziewczyny miały coś z tym wspólnego.

Jako iż już trochę ogarnąłem sytuację. Wydaje się że Ulalę zabiłem ja. Jednakże nie miałbym żadnych ku temu intencji… Dopiero się zjawiłem. Kuma? Jakieś informacje odnośnie ciała?

Hmmm niebieskie włosy WTF żeby uznać to za wskazówke musielibyśmy do tej mafii dać jakieś zdjęcia postaci którymi chcemy być XD.

Jeśli chodzi o informację dotyczącą włosów. To nie koniecznie musi być dziewczyna. GM mógł ściągać po avatarach. Więc podejrzenia idą na. Wabika, ToLoL’a

ew. na Kayoko i Kubsona… biały, niebieski… podoobne XD

U TroLOL’a włosy są czarne…