One Piece

One Piece https://animes.pl/uploads/default/optimized/3X/c/9/c9c61b88aef10bed519de7d9726bf4aabc25231a_2_1024x576.jpeg
ocena 0.0 0

"Po przetrwaniu straszliwego wiru u skraju śmierci, beztroski Monkey D. Luffy zostaje wplątany w bitwę na statku atakowanym przez piratów. Mimo młodzieńczego wyglądu, nie jest przeciwnikiem do lekceważenia. Luffy, sam będąc piratem, niewzruszenie dąży do zdobycia pożądanego skarbu One Piece i tytułu króla piratów.

Zmarły król piratów, Gol D. Roger, przed śmiercią wzburzył cały świat, zdradzając miejsce ukrycia swoich bogactw i rzucił wyzwanie wszystkim, którzy zechcą je zdobyć. Od tamtej pory niezliczeni mocni piraci wypływają na niebezpieczne morza w poszukiwaniu One Piece, z których wielu nigdy nie powraca. Mimo braku załogi i porządnego statku, Luffy, dzięki swoim nadnaturalnym zdolnościom i niezłomnemu duchowi, jest nie tylko formidabilnym przeciwnikiem, ale i inspiracją dla wielu.

Stawiając czoła licznym wyzwaniom, zawsze z uśmiechem na twarzy, Luffy gromadzi niepowtarzalnych towarzyszy, którzy wraz z nim podejmują się ambitnej wyprawy, pełnej niebezpieczeństw i cudów."

1P
All’arrembaggio!
All`arrembaggio!
Budak Getah
Lastik Çocuk
ONE PIECE
OP
OP TV
One Piece TV
OneP
Tek parça
Tutti all’arrembaggio!
Tutti all’arrembaggio!
Vua Hải Tặc
optv
Đảo hải tặc
Ντρέηκ, το Κυνήγι του Θησαυρού
Ντρέικ και το Κυνήγι του Θησαυρού
Большой куш
Ван-Пис
Великий куш

Typ: TV

Sezon: Jesień 1999

Kategorie: absurdalny humor, akcja, alternatywny świat, anachronizm, anioły, antybohater, battle royale, beastman, bezpłciowy, bioniczne moce, cgi, klon, komedia, mordercy, na podstawie mangi, przygoda, przyjęcie, sztuczna inteligencja, zamiana ciał, zwierzęta