Mafia 14 - Cannibal's Kitchen

@Alison - Wiem kto na pewno czerwonym nie jest i byłoby miło, gdyby od razu nie umarła pierwszego dnia - gorzej z osobami, które nimi są~

*nie umarła - ta osoba… żeby nie było że to jakieś insynuacje płciowe

jakie przepowiednie :stuck_out_tongue_winking_eye:

nie przepowiednie tylko dokładnie czytam co ludzie tutaj piszą, co było w pierwszym poście i co dostałam na PW :stuck_out_tongue: wy też możecie z tego wywnioskować już kilka rzeczy

To ty nam coś wywnioskuj XD

No nie mogę bo zdradzę osobę, której zdradzić nie chcę i zdradzę jeszcze czy jestem czerwona czy zielona~ musicie sami myśleć XD

Jak cos wiesz, to pisz

Nie chcesz z nami współpracować Niko, stajesz się podejrzana >_>

Żartuje jakby co XXXD

No tak, tak… a na co wam wiedzieć aż tak bardzo kto to jest skoro wcześniej mówiłam, że "Wiem kto na pewno czerwonym nie jest " chcecie go zabić?

Niko akuratnie tutaj ma racje nie ma co dawać osoby, która według niej jest na 100% zielona. Jest to bardzo łatwe zabójstwo dla czerwonych ;/

a do tego czerwoni na pewno chcieliby poznać taką informację… <3

Eeee…jeśli czerwoni się ze sobą komunikują to dla nich oczywiste zę cała reszta to zieloni XD

Yankess skąd mamy mieć pewność, że na 100% się komunikują. Wspomniana była taka możliwość no ale pewności nikt nie ma ;/

Owszem, każdy obecny nowy scenariusz jest dobry no ale jednak każdemu można zarzucić “ale”. Więc to nie jest jeszcze to.

zniknęła jakaś wiadomość?

nie wydaje mi się a co?

a nie wiem twoja wypowiedz wygladala jakbys odpisywał komus, ta druga

Co do umiejętności to myślę, że czerwoni mogą mieć co najmniej jedną defensywną tzn. rzucenie na kogoś niewrażliwości na umiejętności zielonych na daną fazę nocy. A tak to pewnie jakieś skanowanie danej osoby.

I pewno zabicie kogoś.

Ta zabicie na pewno tylko mnie ciekawi czy to ma każdy czy 1 osoba. Po za tym Golter w sumie dobrze piszę. Zakładając ich mniejszość będą potrzebowali czegoś by przetrwać nasze “skille”.