Mafia 14 - Cannibal's Kitchen

Tylko pozostaje pytanie czy ta umiejętność jest rzucana na czerwonego i broni go przed wszystkimi zielonymi, czy rzucana jest na zielonego i całkowicie go blokuje w danej fazie?

A co jeśli czerwoni w ogóle nie mają umiejętności zabijania? Mówicie to tak jakbyście byli PEWNI, że ją mają…
równie dobrze mogą się ze sobą kontaktować i wspólnie głosować namawiając innych graczy i powolutku wybijać zielonych

Jak miło, że tyle napisaliście bym miała o czym czytać podczas nieobecności.
Widzę, że niedługo stworzy się tu jakieś napięcie a każdy ma coraz to inne pomysły xd
Faza dnia trwa tak długo dla jakiegoś celu… Hmm no ale jakiego?
Narazie mam mętlik w głowie, jestem ciekawa jak rozwinie się akcja

Niko, zakładając, że czerwonych jest 3-4 mają mniejszość, więc jeżeli nie uda im się namówić nas na głosowanie to mogą mieć poważny problem.
Kiicia, zapewne by chodzi o to by wyłonić przez dłuższe pisanie kto jest zielony a kto czerwony. Niko się udało znaleźć 1 osobę która jest zielona (podobno) ja tam nic nie widze.

Skracam FD do wtorku do 20:00. Czasu jest i tak nadto.

Ano, chyba, że tak.
Ale jak narazie mam ochotę tylko narzekać bo praktycznie to prawie nic nie mamy.
A co do podziału miedzy czerwonymi a zielonymi sądzę, że mamy pół na pół.

Ok choć jeden dzień mniej czekania. Ciekawe czy fn też bedzie takie długie…

Kurcze, bardzo trudno gra się bez podpowiedzi. Jutro kończy nam się FD a my nadal nic nie mamy.
Możemy oczywiście próbować coś spekulować i chyba w naszej aktualnej sytuacji będzie to jedynym wyjściem.

Lukos… Żadne dzisiaj. Jutro xD

Sorka, pomyłka :smiley:

Lukos nie edytuj postów. Już lepiej zostaw z błędem a pod spodem się popraw.

Regulamin zakazuje edycji postów. A co do fazy dnia to się cieszę, że do jutra to potrwa. Tak po za tym jest ktoś w obecnej mafii, kto się w ogóle nie udzielał? Potrzebujemy na jutro kogoś zagłosować ;/

Chyba spider sie nie odzywał…

Ja sie nie udzielałem bo nie mogłem ^^ ale wracam i czytam… i tak trudno sie ogarnąć co? :wink:

Oprócz Spidera każdy był aktywny - jedni mniej, inni więcej. Ja bym jednak aktywnością się nie kierowała, wolę nie marnować głosu.

Znaczy pomysł z nie aktywną osobą to tylko awaryjny sposób gdyby nie było nadal choćby w najmniejszym stopniu ani jednego podejrzanego gdyż i tak Faza Dnia trwa łącznie 3 dni, więc to sporo czasu by się wypowiedzieć :stuck_out_tongue:

znajac zycie przy głosowaniu wiekszosc osob powie, że nie ma wskazówek i na jakieś poczeka przed głosowaniem, a w tej mafii wskazówek nie ma, więc nikt nie zagłosuje i czerwoni nas powybijają czy coś - sprytny plan XD nawet nie muszą nikogo specjalnie namawiać, wystaczy, że sami będą głosować :stuck_out_tongue:
poza tym ktoś tu mówił, że mogą nas nie namówić… a ja wam przypomnę, że praktycznie w każdej mafii jak jedna osoba wymyśli jakąś teorię to większość za nią idzie ślepo i głosuje

Dlatego najlepiej, żeby każdy od początku trwania mafii powoli starał się wyciągać jakieś wnioski wynikające z postów reszty graczy, bo jeśli chcą wskazówek - niestety innego wyjścia zwyczajnie nie ma. Ja od początku mafii przyglądam się każdemu z osobna i przy jednej osobie zdążyłam postawić duży znak zapytania. Ale póki nikt o głosowaniu nie myśli, nie będę nikogo jeszcze oskarżać, wciąż mam sporo czasu, żeby w razie czego zmienić zdanie.

Uch…a nie możemy po prostu pobrać od każdego uczestnika troche krwi i spróbować jak smakuje?

Po tym co napisała Niko uważam że pierwsza osoba, która zagłosuje będzie uznana za czerwonego i prawdopodobnie zabita przez to samo głosowanie…