Mafia 14 - Cannibal's Kitchen

Jak dla mnie już pierwszym ruchem w kierunku “omotania” reszty graczy dla własnych korzyści była propozycja Yahika, żeby odstrzelić najmniej aktywnych…

Ja to odebrałem jako standardową propozycję, która pojawia się w każdej mafii, ale jak tak o tym wspominasz…

Dla mnie dziwne były pytania Yankessa i Wabika o to co wiem, skoro mówiłam że wiem kto jest zielony… po co im by to było jakby też byli zieloni?

No bo ciekawy byłem xd
Ale i tak jak dla mnie metoda zabijanie najmniej aktywnych to tez strzelanie na ślepo.

Eh Alison no i troszkę źle odebrałaś moje zdanie. Chodziło mi by odstrzelić osobę która w ogóle się nie odezwie. Dlatego wcześniej też pytałem czy ktoś w ogóle nie wypowiadał się w mafii. Po co głosować na ślepo? Co prawda Wskazówek większych nie będziemy mieli ale jakie możemy dostać informacje kiedy go zabijemy? Na pewno coś powinno być, a taka osoba w ogóle się nie odezwała dajmy na to przez te 3 dni to zapewne zapomniała o mafii i jak na nią nie zagłosujemy to i tak wyleci za nieaktywność :slight_smile:

Nie ma informacji wywalania za nieaktywność .-.

Czy to nie jest zbyt oczywiste? Zostawiłbyś kogoś w mafii kto by się nie odzywał np 5 dni? xD

Jeśli nie będziemy głosować Payu zabije kogoś randomowo a na obecny stan rzeczy nie mamy wskazówek więc może lepiej będzie zabić tych nieaktywnych niż pozwolić żeby losowo ludzie umierali?

Tylko że do głosowania mamy jeszcze spoooro czasu.

MENU na jutrzejszy dzień:

BRAK PROPOZYCJI…

Ostrzeżenie dla Lukosa - jeszcze jedna edytowana wiadomość i spadnie na ciebie szafka… z nożami. :wink:

uuuuu :smiley:
Ciekawości!
Lukos strzeż się ogłoszenia xd
No to co nie robimy nic aż do środy czy może jednak wybierzemy coś do menu? Jak wyżej?

Do jutra kiiciu xD

No to, jutro głosujemy a dzisiaj nadal, zostaje rozważanie nad czerwonymi

No ja się strzegę xD Co ja poradzę, że to moja 3 mafia i nie jestem jeszcze aż tak zaznajomiony xD.

Strzeż się szafki z nożami xD
A tak na serio… Co my mamy jeszcze robić przez cały ten jutrzejszy dzień…?

Doszukiwać się w naszych postach czegoś podejrzanego :stuck_out_tongue: chociaż i tak pewnie do jutra już będziemy mało pisali, chyba, że ktoś wpadnie na jakiś nowy pomysł :stuck_out_tongue:
Musimy się doszukiwać czegokolwiek nawet głupiej formy zdania. xD

Ale po postach nic nie da się wyczytać, każdy inaczej pisze to normalnie. Z postów nie da sie wyczytać emocji czy tego że ktoś jest poddenerwowany ;_;

Pay narzeka że nudno… Kogoś bijemy? :smiley:

Chcesz na ochotnika? xD

Nominuję… Kto nam się najbardziej nie przyda? xD