Mafia 14 - Cannibal's Kitchen

Hm skoro dla Naszego Paya gramy zbyt łagodnie to zaproponuję jako pierwsza.
Typuję Mangofana97.
Dlaczego spytacie? Jak dla mnie chłopczyk ten reaguje zbyt agresywnie i z byt impulsywnie.
Zawsze się irytuję i szybko denerwuję jak próbuje się coś zasugerować z jego udziałem.
Sądzę, że nie ucierpimy po jego wyeliminowaniu.
Jako kolejną ofiarę będę proponować osoby, które będą się najmniej udzielały albo wcale.

Dziękuję Kiciu :3
Na mocy oskarżeń Kici. Podejrzewam że nasz drogi kolego @[mangofan97] jest Czerwony

kolega* :slight_smile: (Mały bład się wkradł. A że edycja zabroniona to cóż…)

Swój głos oddaję na @mangofan97
Bo nie zrobiłam tego w poprzednim poście :>
Im mniej gimnazjalnych zachowań tym lepiej dla rozgrywki :3

A czy w tej mafii Mango miał z kimś spiny? Coś musiałam przeoczyć chyba.

Mango na razie jest słabo aktywny, więc nie wiem skąd te oskarżenia. Dajmy mu się wypowiedzieć. Chyba, że wam chodzi o jego całokształt XD

Nie pamiętam ale sądzę, że nawet jak ich narazie nie ma. To w dalszej rozgrywce się ukarzą.
Przykro mi to stwierdzić ale bez tego dla Mango nie ma ani rusz.

Mango w każdej mafii jest impulsywny, to średnia poszlaka

Głosuje na yankessa bo chciał poznać nick zielonego i nie miał nic na swoją obronę.

Niko niby średnia, ale zawsze jakaś.

Hm, co do Yankessa… w sumie dobre spostrzeżenie.
Jeśli padło takie pytanie i ewentualnie Yankess jest w drużynie czerwonej możemy założyć, że oni o sobie nie wiedzą…
W ten sposób chcą poszukać w śród reszty graczy zielonych…

[IMG alt=“alt”]https://test.animes.pl/letter_avatar_proxy/v2/letter/n/a183cd/40.png Nikorin:

A co jeśli czerwoni w ogóle nie mają umiejętności zabijania? Mówicie to tak jakbyście byli PEWNI, że ją mają…
równie dobrze mogą się ze sobą kontaktować i wspólnie głosować namawiając innych graczy i powolutku wybijać zielonych

[IMG alt=“alt”]https://test.animes.pl/letter_avatar_proxy/v2/letter/p/848f3c/40.png PhariosShaphire:

Pay narzeka że nudno… Kogoś bijemy? :smiley:

[IMG alt=“alt”]https://test.animes.pl/letter_avatar_proxy/v2/letter/p/848f3c/40.png PhariosShaphire:

Nominuję… Kto nam się najbardziej nie przyda? xD

Hmmm…
@PhariosShaphire

PS:Sorrki jeśli źle dodałem ale nie mam dostępu do pc.

Cudowne cytaty Trolol!
Napewno nam się przydadzą!
Teraz jest więcej nieścisłości.
Czemu Niko wzdrygnęła się na możliwość taką, że Czerwoni mogą zabijać? Normalnie nikogo innego by to nie zdziwiło z Zielonych.
Bo to raczej oczywista umiejętność. Ktoś w tej grze musi zabijać a to raczej są Czerwoni a nie Zieloni.
Wydaje się to lekko podejrzane.
Pharios oczywiście musiał dodać od siebie jakieś trzy groszę, proponuje o zignorowanie.

Wiem TroLoL… Dawno nie grałem, wpadłem tak jakby z dupy do gry :stuck_out_tongue: Ale mam wenę, a że kolega Payback narzekał że nudno… Wywołałem na wierzch swoje osobiste dygresje które trzymałem do FN. Zresztą… Nie sądze by jakaś komunikacja między czerwonymi istniała.

No ja tylko szukam czegoś co przydać się może w końcu mamy jeszcze jeden dzień.

To bardzo dobrze! Im więcej teraz wykminimy tym bliżej poznania Czerwonych~
Chciałabym się dowiedzieć od prawdopodobnych oskarżonych co sądzą na te tematy, które przed chwilą poruszyliśmy,

Kiiciu wydaje mi się albo podpadasz xd

Zabijanie tylko dla Czerwonych? No jakoś nie. Skoro nasza fabuła oznacza SHOW telewizyjne dla kanibali to nie ma powodu do mordowania… na wizji. Skoro mamy jeść zwłoki kogoś zabitego. Musimy nawzajem się ugotować i się spróbować by stwierdzić kto jest kim. Pay mnie chyba zabije za te dygresje xD
Reasumując. Uważam że każdy może zabijać. Nie tylko Czerwoni

Ahahahah nie no jak zawsze kicia ty dowalisz ^^ w tej mafii jak dotąd udzielulem sie może dwa razy… bo nie mam za dużo czasu -_- ale jak zawsze ja spinam… nie no brawo za pomyslowośc ludzie :confused:

Dobiłeś gwoźć do trumny farios… 2 ostatnie twoje zdania mówią wszystko kto myśli ten wyhaczy.

Ok czyli teoretycznie pacząc Mango ma najwięcej głosów więc pewnie on odpadnie, zobaczymy bo jest więcej kandydatów.
Po za tym po co nagłe nominowanie każdej osoby niepotrzebnie? Za chwile każdy zostanie nominowany i ostatecznie i tak czy siak Pay będzie losować kogo zabić.
W cale nie robicie czegoś by uniknąć zabójstwa randomowej osoby tylko po prostu zmniejszacie póle do tej połowy, jak dla mnie bez sens…

No ale jak przeczytalem to ja osobiście głosowalbym bardziej za Yankesssem i Phasiem… obaj jakoś dziwnie podchodzą do innych graczy, jakoś nazbyt (w przypadku Phasia) chce wyrypać z gry pierwszego lepszego gracza, a yankesss chce pozyskać info o zielonych. To samo za siebie mówi