Mafia 19 - "Pierwsza Akademia Magii"

Szkoda, ale Alison i tak bym zlinczował, i Niko… tak dla zasady XD

XD róbmy głosowanie! xD

Problem w tym, że nie znamy zasad po ilu głosach lincz jest ważny i kiedy w sumie kończy się mafia ze zwycięstwem dla murzyna xd

I ciekawe co za moc mają Ci magowie krwi skoro nie jest do końca napisane. Dużo niewiadomych.

Lincz,jak więcej niż połowa graczy zagłosuje,chyba coś tak

Tylko jak wiadomo tu z aktywnością wszystkich członków bywa bardzo różnie xD

też głosuje na Alison. Tak btw w poprzedniej mafii 2 dnia dałem wam odpowiedź kim jest zabójca. Jedynie Alison się skapnęła XDD

Soryyyy ale grałem w WOWiki z Eiu i jutro będe ogarniać mafie T.T

[IMG alt=“alt”]https://test.animes.pl/letter_avatar_proxy/v2/letter/k/9d8465/40.png Kageno:

też głosuje na Alison. Tak btw w poprzedniej mafii 2 dnia dałem wam odpowiedź kim jest zabójca. Jedynie Alison się skapnęła XDD

Nie chwaląc się sugerowałem Alison już pierwszego dnia :smiley:

Dziś i tak się nic nie działo Yankesss xD

Dobra dobra, już tak się nie przechwalajcie; tamta mafia minęła, niech moje haniebne czyny pójdą w niepamięć. XD

Przeczytałem wszystko prócz pierwszego postu, licze zę on nie był jakiś super fajny i to troche nie sprawiedliwie, bo taka magia krwi to wiecie no magia krwi nie wiadomo co robi i taka wyjątkowa to morderca być może od razu na nią pójdzie ale zaraz…i tak…co nam dają te role jak mam wykorzystać to że latam i kontroluje ruchy powietrza!

No chyba żę ktoś pierdnie to zmienię kierunek bąka XD

Dlaczego magowie umysłu nawet nie są wspomniani w fabule?! nie znay mocy nie tylko magów krwi ale też właśnie umysłu… Brakuje informacji… Dużo informacji

[ul]
[li]ciekawe kiedy i w jaki sposób będziemy mogli użyć swoich mocy… Może na razie w fabułach będziemy się nimi popisywać? Bo wygląda na to, że w tym momencie dostaliśmy je dla picu.[/li][/ul]

Ta, ale przez tą ukrytą zdolność to może pójść na niekorzyść mordercy. No chyba, że jest głupi i pójdzie na żywioł XDD

Ukrytą moc ma tylko Eyirie. Może to ma coś wspólnego z jej zaangażowanie w ostatnią mafię.

Noszsz kurczę nooo XD myslalam ze dostane pw czy cos o tej “krwi” a tu mega zagadka XDD byliby fajnie wiedzieć o co chodzi z tymi mocami u dlaczego tylko ja mam “krew” T.T

Dzis idę lulu a jutro uruchamiam bazy danych o mafii kyahahahaha XD branoc kochani
P.S. 1-13 to faza nocy?

Nie wkopywać mojej ukochanej ale dla mnie magia krwi pasuje do przejmowania czyjejś mocy, kradzież krwi=kradzież mocy…ale nie to byłoby za proste, ale zresztą magia umysłu też nie podana, ale pewnie czarny mag to i tak po prostu brał korepetycje i sam się nauczył.

nie che*

Ogólnie magia krwi pasuje to kontrolowania czyjegoś ciała, ale zresztą magia umysłu też…

Tak przy okazji. Jest coś takiego jak wróż? XD

Wróż używa się zamiennie z wróżbitą, więc jak najbardziej!