Mafia 19 - "Pierwsza Akademia Magii"

Skąd wiesz ? W jaki sposób się przydają ?

EDIT:

To chodzi o to, że moc ją uratowała :P, Głupi jestem i domyśliłem się po powtórnym przeczytaniu wczorajszego postu Egila ^^

A jeśli chodzi o zabijanie to trzeba uzasadniać jak się na kogoś zagłosuje ? Bo u Kici trzeba było lincz uzasadniać :slight_smile:

Czy w ogóle mamy prawo do linczu?

No dobra. Odkryliśmy, że Czarny Mag używa pewnego rytuału do zwiększenia swej mocy. Aby mu się to udało koniecznie musi znajdować się przy swojej ofierze.
Wraz z nauczycielami ustaliliśmy, że będzie to dla was pierwszy test. Postarajcie się znaleźć czarnego i odebrać mu moc. Użyjcie ku temu swej magii. Jeżei wybierzecie kogoś czystego, zostanie on pozbawiony mocy, a tym samym zatrzyma się w czasie.
Czarny mag ma jednak znacznie większą moc i będzie dalej się poruszał. Wtedy wam pomogę.

Jak napisał Egil na czacie, to my ustalamy prawo linczu.

Proponuję po prostu przewaga głosów, nie ważne ile, byle by była przewaga. Nawet jak będzie jeden, jedyny głos.

To chyba tak będzie dobrze. Musimy jakąś zasadę ustalić, która będzie akceptowana przez graczy, ja tam się zgadzam.

Jak dla mnie minimum 3 głosy albo 2 nie wiem, ale nie chce by było tak że nikt nie głosuje a ktoś zagłosuje tak o 00:50 na kogoś…to możę być zbyt łatwe dla mordercy.
A poza tym jak mamy mu odebrać moc, to chyba magia umysłu się kłania troche…

I ten no więc magia krwi=regeneracja.

To może ustalmy godziny głosowań ? Oczywiście jakieś wieczorne, bo w dzień nie każdy ma czas…

Wiadomo jedno, morderca właśnie z failował, Egil wiedział żę magia krwi WOW taka wyjątkowa i morderca na to ruszy zrobił to? I co nic nie dostał żadnej mocy, a jego ofiara jest bezpieczna i nie można jej zabić bo siedzi w gabinecie Dyrcia, a i tak ta moc by mu za dużo nie dała bo telekineze to ma od innych postaci a regeneracja mu nic nie da bo po linczu zdechnie jak nic, a tym bardziej za próbe zabicia mojej ukochanej Eiu T.T

W fabule właśnie powinienem siedzieć w gabinecie i opiekować się moją ukochaną, karmić ją czekoladą i opatrywać T.T

Ps: Czy przypadkiem jest to że na TVN leci Harry Poter za jakieś 30 minut? XD

To co powiecie na:
[ul]
[li]minimum 3 głosy na jedną osobę[/li][li]w przypadku kiedy kilka osób ma 3 lub więcej głosów, zlinczowana zostaje ta o największej ilości[/li][li]w przypadku remisu (wybierz jedno)[/li]a) nie ginie żadna
b) giną obie osoby (lub więcej)
[li]głosować można od 13 do 21.[/li][/ul]
???

Yankesss, ona jest ee… bezpieczna na dwa dni o ile dobrze pamiętam. Skoro Egil zdradził jej słaby punkt, no to ee… wydaje się logiczne, że teraz padnie.

Chociaż mam jeszcze jedną teorię, ale jest ona dość mocno kontrowersyjna i pewnie podejrzenia spadną na mnie. A po ostatnim failu (mafia Kici) nie mam ochoty tak szybko kończyć gry XD

Na minimum 3 zgadzam się jak na razie, pasuje przy 18 uczestnikach…

Ale Tsu powiedz mi po co ją zabjać ma jak nie zyska żadnej silnej mocy bo na co mu regeneracja?

Wiesz, te mocno to coś nowego i są w sumie taką niewiadomą. Ale jakbyś nie spojrzał na moc tylko na użytkownika. To zabicie Eyirie ma sens. Zwłaszcza po tym co wyczyniała w ostatniej mafii.

Co prawda do osób ogarniętych zalicza się znacznie większe grono, więc może to był po prostu przypadek, albo…

No właśnie teraz morderca jeden jak nic, a jest NIko…Ali…Tsu…ja…wiele dobrych graczy.

Hmmm… Mroczny chce najpierw nabyć regenerację.
Skoro znaleźli ją na dachu znaczy, że była tam z kimś kogo zna dobrze lub z kim jest blisko.
Moje podejrzenia padają na Yankesss’a zwabił Eyirie na dach i tam próbował ją zabić ręcznie co by nie używać magii. Bo mógł równie dobrze udusić ją zabierając jej powietrze. Z racji, że potrafi latać uciekł z dachu gdy zbliżał się demon.

https://78.media.tumblr.com/1488a1272fad4a5c6262d12c533a3816/tumblr_metpyl12EA1ruuu4oo1_500.gif

Głosuje na Yankesss’a by go spalić :smiley:

http://78.media.tumblr.com/50e6d13c648c8050350f0baf2c8bc175/tumblr_mves5fm8px1rrkbwwo4_250.gif

Mistrzu. Ja w sumie miałem taką mini teorię, że Eyirie wiedziała o swojej mocy jak i to, że Yankesss jest czarnym. Znamy ich relację, więc teoretycznie Yankesss mógłby zostać odsunięty od podejrzeń.

Ale to tylko takie coś, co mi jako pierwsze do głowy wpadło XD

Gdy idzie o zdobycie mocy emocje idą na bok. Sądzę, że właśnie obłuda wizji tego jakie mają relację może zaślepić fakt, że on pragnął tej mocy…

https://78.media.tumblr.com/tumblr_m8avixYdpb1rc0vmko1_500.gif

Po co miałem zabijać moją ukochaną? T.T
A poza tym czarny nie wiedział jaką moc ma mag krwi a się okazało że regeneracje co mu się nie przyda.

Ps: Mam lekki lęk wysokości na randkę na dachu bym nigdy nie wpadł XD

Tiaaa…tak samo pisałeś w poprzedniej mafii tylko że z Eiu T.T

Dlaczego to że jesteśmy razem oznacza że chcemy się zabijać!?
Poza tym to Eiu jest bardziej typem Yandere!