Mafia 23 - Uchodźcy

Mamy na to kilka dni. Pytanie: Niko sie wydala czy byla nazbyt ostrożna. I co jesli bedzie po równo glosow?

Ciekawe czy ktoś ma zdolności dotyczące martwych osób… i jakie w ogóle są zdolności…
i czy coś się wydarzy do piątku?

Serio? Brałem? XD NIe pamietam XD

Ale mam małe wątpliwości…w fabule jest napisany mały oddział wojskowy…i to chyba akurat z natury może być więcej uchodźców…no bo uchodźcy, ich jest tysiące…ale nie wiem. MOże jest ja Eiu mówi.

50% głosów przy aktywności 50% graczy? XD

[IMG alt=“alt”]https://test.animes.pl/letter_avatar_proxy/v2/letter/e/cdc98d/40.png Eyirie:

Mamy na to kilka dni. Pytanie: Niko sie wydala czy byla nazbyt ostrożna. I co jesli bedzie po równo glosow?

Spójrz na dół poprzedniej strony, zacytowałam punkt regulaminu o tym mówiący. :smiley:

Raczej nie, a co do nie aktywności to maks 4 dni. Czyli mogą się ukrywać szmat czasu…

Co raczej nie?

Dlatego ja nie wiem skąd wzięliście tych strażników… wcale nie napisane jest w fabule, że wszyscy dobrzy są strażnikami, tylko że są oddziałem wojskowym.
Pewnie są to szeregowi, dowódca, może jakiś medyk itp.

Co jeśli… jest 3cia grupa?
W fabule są uchodźcy… oddział wojskowy i ta nieszczęsna straż, w której szeregi wsiąkli uchodźcy (mogą się teraz podawać za STRAŻNIKÓW nieprawdaż?), więc może są 3 obozy?

W sensie do wypowiedzi Nikorin

Ja sie wzoruję na tamtej mafii… Ofc wiadomo ze każda grupa ma swoje cele! Zieloni - eliminacja uchodźców i Czerwoni - sprowadzenie liczby zielonych do liczby czerwonych zapewne.
Wiec jak mówiłam, albo mają 2 umiejki na zabijanie albo jest ich 5 czy nawet 6… Myślę że nie wiedzą kim są pozostali i albo spróbują sie odszukać by nie zabić siebie nawzajem albo będą cichutko i wgle ostrożni…
Skoro 50% nas ma głosować to prawdopodobnie polowa z tego to mogą byc czerwoni jesli postanowią szybko zakończyć grę ale ryzykownie… W każdym razie glosowanie bedzie zabawne juz sam fakt ze ktos odda glos moze na jego niekorzyść przemawiać w sumie

"uchodźcy przedostają się do straży granicznej, gdzie udaje im się wślizgnąć w szeregi funkcjonariuszy. Mały oddział wojskowy, który pozostał na polu bitwy postanawia rozwiązać tę sprawę na własną rękę. "

Niko, albo palneli tymi strażnikami właśnie podając swoje role? XD

Nie mówię, że tak jest… ale jest taka możliwość.

Gierka umysłowa, ciekawe kto ją przełamie…

zieloni i czerwoni?

Geee 3 grupy brzmią nieco … Ciekawie… Aczkolwiek to możliwe na tyle osob choc większość pewnie nieaktywna bedzie. Ja napisalam swoją teorię i idę lulu. Liczę ze jutro będę miała co nadrabiać XD

Aha… mój telefon nie wyrabia O__O

Słaba bateria…

Yanki dostałeś swoją rolę w jakimś kolorze czyż nie? A moze myślałeś ze tylko uchodźcy są na czerwono bo sam nim jestes?

Co Andrzejku?

Widzę to tak…
[ol]
[li]Mogą być 3 obozy - strażnicy, wojskowi i uchodźcy[/li][li]Może wcale nie być takiej roli jak uchodźca… może strażnicy to właśnie są uchodźcy, skoro uchodźcy się za nich podszywają[/li][li]Może uchodźcy muszą podszywać się za strażników i jest to część gry? Wtedy “podawanie” naszych ról i zezwolenie na to ma sens…[/li][li]Może wojskowi i strażnicy to 1 obóz, a uchodźcy drugi - to też jest opcja[/li][/ol]

Czy to może nieliczny oddział wojskowy uratuje swoje państwo od kolejnej fali wrogów? Historia tworzy się na naszych oczach…

Dlaczego Pay miałby wspomnieć w tych ostatnich zdaniach tylko o oddziale wojskowym? Przecież straż graniczna również należy do graczy ratujących kraj “od kolejnej fali wrogów”. Ja ten oddział wojskowy interpretuję jako zamienne określenie dla straży granicznej, opcja z trzema obozami wg mnie odpada. Za dużo kombinowania.