Mafia 23 - Uchodźcy

Moja lista prawie, jak Death Note :smiley:

byters chodzi mi o sytuacje teoretyczną bezosobową, jedynie role…

Piter to zaproponuj pierwszą trójkę, bo mi się nie chce i uznają, że to jakiś mój podstęp.

Oho, widzę, że akcja i spekulacje się już zaczeły. Ostatnio mam dość mało czasu ale postaram się jak najwięcej poudzielać :slight_smile:
Plazma, każdy plan jest lepszy niż 0 a co do twojego…jak sam wspomniałeś, metoda niepewna i nie zawsze prawidłowa.
Co do odkyrwania ról za pomocą umiejętności, myślę, że Payu nas o tym poinformuje wprost bądź też da mega oczywiste wskazówki aby każdy się domyślił.

Zastanawia mnie ile ta mafia potrwa biorąc pod uwagę dlugosc FD … Zastanówmy sie czy w takim wypadku nie ma 2 zabójców… I calkiem prawdopodobne ze będą to osoby Malo lub wgle nieaktywne. W końcu o takich za wiele powiedziec sie nie da.
Niko jest swietna w mafii każdy wie. Albo jest tak genialna z tymi 3 obozami albo tak maskuje swoją wpadkę i wprowadza chaos… No albo po prostu przeinterpretowała fabułę XD
@Yanki kolory wzięłam z poprzedniej mafii - 14

jaką role miałby spełniać 3 obóz ?

Ja bym po prostu poczekała do kolejnej fazy. Wtedy zaczęło by się coś dziać :x
Więc w sumie, takie rzeczy co są teraz tutaj narazie możemy odłożyć na bok i wziąć się za nie potem kiedy już dostaniemy jakąś wskazówkę albo cokowliek innego :>

[IMG alt=“alt”]https://test.animes.pl/letter_avatar_proxy/v2/letter/k/ed655f/40.png Kiicia:

Ja bym po prostu poczekała do kolejnej fazy. Wtedy zaczęło by się coś dziać :x
Więc w sumie, takie rzeczy co są teraz tutaj narazie możemy odłożyć na bok i wziąć się za nie potem kiedy już dostaniemy jakąś wskazówkę albo cokowliek innego :>

Sis w tej mafii raczej wskazówek nie będzie… No i FD z jakiegoś powodu trwa tak dlugo… Poprzez rozmowy sami mamy wywnioskować kto kim jest i osiągnąć swoje cele… W sumie niegłosowanie mogloby byc na rękę zielonym bo zakładam ze jest ich wiecej jednak nikt nie chce by ta mafia trwala miesiąc…

A jeśli chodzi o świetny trójkowy plan to myśle że byłoby (zabawnie) ale to nieodpowiednie słowo, moim zdaniem powinny to być osoby dobrze znające mafię i osoby dużo się wypowiadające ponieważ one mogą ukrywać najważniejsze rolę? Oczywiście nie zrobię niczego bez poparcia przynajmniej 2 osób…
(Nikorin, Eyirie, Alison)…

Noooo…
W sumie gdybym sama była tym złym a nie jestem, to bym pewnie mało się odzywała albo odzywałabym się w taki sposób, który jest naprawdę dziwaczny.
O który nikt by nie posądził mnie o bycie tym negatywnym. Ale co ja tam mogę wiedzieć xD
W mafii Paya zawsze umieram xD chyba… nie pamiętam xd

Eiu… mowisz ze kolory wzielas z poprzedniej mafii… czyli nie dostalas w pw zadnej wzmianki o jakimkolwiek kolorze? Nie z pw to wzielas?

You, ale wiesz że nie ma prawa ci odpowiadać na takie pytanie, a wgl to skąd ci przyszło do głowy że mogła mieć w PW…

Powiem tak… moze coniektorzy maja jakies wytyczne co do “odpowiedniego koloru” umieszczone w pw…

Eee… dlaczego Eiu nie ma takiego prawa? Nie moze po prostu powiedziec czy jakis kolor zostal w nim wspomniany, co nie?

Jak nie ma prawa? Paya nie powiedział, że nie możemy mu wciskać słów, ba według mnie zachęcał nas do zdradzania roli.

Zreszta wspomnienie o jakims kolorze… nie znaczy ze tym kolorem jestes… :stuck_out_tongue: Mozesz miec np. wytyczne ze masz sie tego koloru… powiedzmy… pozbyc?

No i… Piter… po twojej wypowiedzi tez sadze ze nie miales w pw zadnej wzmianki o kolorze… wiec zarowno ty i Eiu, wpadacie na moja liste podejrzanych… sorki :slight_smile:

Może jakieś podpowiedzi dostaniemy, bo tak to trochę po omacku to wszystko…

Ej Ej to ja chce być “czarnym” ok tylko nie takim latynowskim Czarnym tylko takim Zwykłym czarnym

Ale Seryjnie…Czy znajomość koloru da ci wgl coś… czy po prostu myślisz że będziesz mógł domyślić się roli po poznaniu koloru umieszczonego w czyimś PW, dla mnie to właśnie działanie Neutralnej osoby/Uchodźcy bo np… domyślisz się że ktoś ma taką, i taką rolą i będziesz mógł zlikwidować tą osobę, albo w drugą strone. BA!!! wszyscy będą to wiedzieć…

Warunek wygranej: wyeliminuj czerwonych.

Eee… chodzi mi o to… np. masz wzmianke by wyeliminowac powiedzmy… niebieskich (kolor zmyslony)… to jak ktos nie ma wzmianki o kolorze… tez nie ma wzmianki ktorych ma wyeliminowac… to dla mnie znaczy ze to sa ci zli… i tyle :stuck_out_tongue:

No… i teraz przynajmniej mamy tez pewnosc ze w tej mafii sa kolory… a nie, ze tak jak wczesniej bylo to na podstawie domyslow, ze tu moze tez tak byc, bo w poprzedniej tak bylo…

Youhei, mała uwaga. Nie pisz posta pod postem bo Ci się edycja zrobi. Radzę przeczytać zasady kar…

Powiem tak… mam bardzo przydatna umiejke, ale teraz jest zbyt duze ryzyko by jej uzywac… dlatego nie mowie o jakim kolorze mam wzmianke, jak powiem ktorych mam wyeliminowac… to ci sa w stanie mnie wykonczyc…

Do you understand?

Tak czy inaczej, jak ktos nie mial wogole wspomniane o zadnym kolorze, to albo jest tym “ktorych wykonczyc trzeba”, albo kompletnie neutralnym (a tych drugich nie jestesmy pewni co do istnienia)

Ready.

Ale tak szczerze nie wiem co powiedzieć… Jest tu wgl cokolwiek, nad czym mógłbym sie zastanowić? Jestem niemal pewien, że Niko jest uchodźcą - zachowuje się agresywnie, wymyśliła niepotrzebny trzeci obóz i na początku ten tekst “skąd wziąłeś taką rolę” - czy to nie oznacza, że sama TAKIEJ nie dostała? Przyznała sie, że nie jest strażnikiem.

Ale proponuję najpierw wykonczyć osobę, która w 23 mafii chce użyć triku “mam fajną zdolność nie zabijajcie mnie - sory nie mam nic, chciałem żyć” - który nawet w pierwszej nie wypalił.