Mafia 43 - There Will Be Blood

Fajnie by było jakby GM to potwierdził. Nie lubię uniezasadnionych linczy :wink:

Potwierdził ci co? W ogole aktywnosc w tej mafii powala ma kolana (-.-)

A czy ostatnio jak mieszaliscie gm-a w takie sprawy to nie rozsypala się przypadkiem też? A przedostatnio też? Tu jest gra kłamstw, zaufania i domysłów. Pytając się gma o jego rozwiązania sami zepsujemy sobie mafię.

@Ave Pewnie to, że umiera od systemu, a nie z ręki czerwonego.

Widac, sa ludzie ktorzy nie kumaja dzialania i zasad gry w mafie xD gm nie powinien dawac zadnych wskazowek a You daje ich az za duzo…

[IMG alt=“alt”]https://test.animes.pl/letter_avatar_proxy/v2/letter/a/71e660/40.png Avenida:

Widac, sa ludzie ktorzy nie kumaja dzialania i zasad gry w mafie xD gm nie powinien dawac zadnych wskazowek a You daje ich az za duzo…

Tu się ave mylisz. Faktycznie mogłoby być tak, że zabilby go czerwony a nie system - gm ma wolna rękę. Ale jednak w tym przypadku wrexxar na pewno zginął przez obserwacje barume.

fd zamknieta

Dzis znowu nie doszliscie do tego kogo macie zlinczowac, mam nadzieje ze w kolejnej fazie dnia cos wymyslicie. Kurcze, mg jest oskarzany ze mafia jest za latwa, ze mg zbyt duzo podpowiada, szczerze? Licze ze rzeznik podzieli sie tez swoimi spostrzezeniami (tak, mozesz tu pisac… pozwalam… :P)

Faza nocy otwarta - potrwa do 10:00 rana, kolejnego dnia.

moze zejdzmy z youheia i sprobujmy sami rozkminic ta mafie bez chlapania woda z kaluzy na gma

faza dnia otwarta

Hmm, po dzisiejszej nocy wyszliscie z namiotow, ku waszemu zaskoczeniu byla was tylko trojka, Zer0, Burstame i Barume. Spogladaliscie sobie w oczy i zaczal was ogarniac lekki strach. Koperty z kartka, tez nie bylo w miejscu w ktorym zwykle sie pojawiala. Spogladaliscie sobie w oczy, zaczal ogarniac was strach, postanowiliscie wiec zobaczyc co sie stalo z innymi. Lumek, Shiryu, Foka, Luki i Mroczna “smacznie” spali… choc czy tak smacznie to nie byliscie do konca pewni, trzymaja sie juz chyba tylko na ostatkach sil, ale nadal brakowalo dastame, Naczosa i Avenidy… gdy zajrzeliscie do namiotu Dastame, znalezliscie go z zylka od wedki owinieta i zacisnieta wokol szyi. Jego dlonie utkwily w miejscu tak jakby probowaly ja sciagnac, tuz przed smiercia i oczy szeroko otwarte, “patrzace sie na was” … wiedzieliscie ze ktos tu musial cos namieszac. Kolejne namioty byly jednak puste.

Nie minelo jednak wiele czasu, nim nie znalezliscie Naczosa… lezal na ziemi, ze strzala miedzy oczami. Brakowalo jednak jeszcze Avenidy, czy moze jej ciala… jednak i ja tez znalezliscie… lezala rozneglizowana, a na plecach miala wyryte: “lodówka mym znakiem, lepiej ją zamknij i pilnuj jeśli nie to *********”
[ol]
[li]prosze o stworzenie listy zywych graczy - lacznie ze “spiochami” (ps. graczy bylo 13, nie 14… na poprzednich listach przeskoczyliscie jedna cyferke zdaje sie)[/li][li]gracze ktorzy “spali” w opisie, jesli nie pokaza dzis swojej aktywnosci, po prostu juz sie nie obudza, jesli wiecie o co mi chodzi ;)[/li][/ol]

[ol]
[li]Wrexxar - “znalezliscie go na otwartej przestrzeni, lezacego w kaluzy twarza do dolu a jego cialo wygladalo tak, jakby bylo uderzone przez piorun. Skoro go uderzyl, to to go zabilo, czy martwy byl juz wczesniej? Nic nie nalezy bagatelizowac, zwlaszcza ze udalo mu sie chyba zostawic jakas wskazowke, w dloni jego, znalazl sie zolty skrawek materialu.”[/li][li]Mroczna[/li][li]Barume[/li][li]LukiMaster[/li][li]Laxty - " Cialo jego znalezliscie przy pobliskiej skale, nieco zmasakrowane, wygladalo to tak jakby z niej spadl, spodnie (zreszta nie tylko) mial opuszczone do kolan, no i bylo czuc tez “nieziemski zapach”. Nie musieliscie sie chyba nawet domyslac co Lax robil tuz przed smiercia. Tuz kolo jego zwlok lezal tez losos, tuz kolo jego otwartej dloni…[/li]"
[li]Naczos - “Nie minelo jednak wiele czasu, nim nie znalezliscie Naczosa… lezal na ziemi, ze strzala miedzy oczami.”[/li][li]Avenida - “Avenidy, czy moze jej ciala… jednak i ja tez znalezliscie… lezala rozneglizowana, a na plecach miala wyryte: “lodówka mym znakiem, lepiej ją zamknij i pilnuj jeśli nie to *********””[/li][li]Dastame - “gdy zajrzeliscie do namiotu Dastame, znalezliscie go z zylka od wedki owinieta i zacisnieta wokol szyi. Jego dlonie utkwily w miejscu tak jakby probowaly ja sciagnac, tuz przed smiercia i oczy szeroko otwarte, “patrzace sie na was” … wiedzieliscie ze ktos tu musial cos namieszac.”[/li][li]Burstame[/li][li]Foka[/li][li]Zer0[/li][li]Shiryu[/li][li]Lumek[/li][/ol]
Avenida chyba była Rzeźnikiem.
Naczosa chyba wyeliminował strzelec - sądząc ze strzały między oczami…
Jest jeszcze Dast, przy którym chyba coś mieszał Pomocnik.

Jak to się w ogóle stało, że mamy aż 3 trupy…?

Cholera, brak dowodów, brak podstaw do linczu i mała aktywność… co robić

odniose sie do jekow o mafii - ludzie, zejdzcie z youheia, sprobujmy ogarnac ta mafie bez chlapania woda z kaluzy

Przepraszam, ale o jakie jeki chodzi? o_O

Ponawiam lincz na Barume. Powod-dowody na bycie “czerwonym”

Barume - zer0

[IMG alt=“alt”]https://test.animes.pl/letter_avatar_proxy/v2/letter/a/71e660/40.png Avenida:

Widac, sa ludzie ktorzy nie kumaja dzialania i zasad gry w mafie xD gm nie powinien dawac zadnych wskazowek a You daje ich az za duzo…

tych i pamietam poprzednia mafie w ktora gralam tez youheia gdzie bylo mnostwo wody z kaluzy wiec od razu jestem przewrazliwiona na jakiekolwiek tesy

A na czacie nic dzis nie bylo? Ja niestety nie moge kontrolowac tego co sie tam dzieje…

Nie nic dzisiaj nie było. A ja bym się chciał dowiedzieć jakie te dowody na mnie są?

gut… bo sie zestrachalem juz… o malo nie wysiadlem nerwowo xD

nieee spoko przynajmniej na mojej warcie nie ma nigdzie info o mafii, bardzo ladnie animes glaszcze strone

Wypowiem się, bo zginę regulaminowo…

Ponawiam lincz na Barume. Powod-dowody na bycie “czerwonym”

Jak na moje to Ty coś za dużo od początku wiesz.