Mafia 43 - There Will Be Blood

Barume, nie zdrazilam swojej roli - to wszystko dzieje sie na poziomie przypuszczen :slight_smile:

Przypuszczenia, przypuszczeniami, ale to jest zakazane (Ten post był ostatnio modyfikowany: 4 minut(y) temu przez Avenida.) mogłaś nowego posta napisać.

Barume nadal zmienia temat, bo wie że jako nowy nie jestem w stanie mu zagrozić. Teraz dodatkowo naczos zaczyna coś kręcić. Nie wiem co z nim, ale Barume ma rolę zabójcy czerwonych.

“zeszlej nocy widziałeś jak wrexxar obserwuje namiot barume. Gdy tylko się do niego zbliżył, trafił go piorun niczym kara boska”

Treść specjalnie zmieniona, bo punkt 8 zakazuje również cytowania wiadomości od gm, co jest jeszcze bardziej problematyczne. Motyw i osoby jednak się zgadzają.

Jak dopisuje sie cos w mafii tez pokazuje ze cos edytowales…

Patrz, teraz dopisuje - tez to sie pokazuje… Widzisz, sam spróbuj cos dopisac do swojego posta :wink:
To wcale nie jest edycja

To nie jest mafia o supermocach gdzie mógłbym zabić Wrexxa rzuceniem w niego piorunem (fajnie by było) więc może ktoś mnie po prostu bronił bo Wrexx był aktywny.

Serio dopisuje poprzez edycję posta?

No serio więc jest w porządku.

Mowilam ci - ja nie mam w zwyczaju kłamać! :wink:

Przez przypadek utwierdziłem twoje słowa. Tylko że gra w mafię nie jest zwyczajową sytuacją tu się kłamie oszukuje i nagina fakty.

Tak, bo go nie zabiles. Tłumaczyłem to wcześniej, że zginął nie od zabójcy tylko od mechaniki mafii. Jeśli więc był aktywny, to dlaczego umarł gdy cię obserwował?

Możliwe, ale ja staram sie grać uczciwie, wiec nie kłamie, to po protu wy doszukujecie sie w moich wiadomosciach klamstw :wink:

Zer0 - ochroniarz ginie gdy ochrania kogos z czerwonych - wiec sami mozecie dojsc do reszty wniosków :wink: więcej tez nie powiem bo zgine przez mechanizm…

[ol]
[li]Wrexxar - “znalezliscie go na otwartej przestrzeni, lezacego w kaluzy twarza do dolu a jego cialo wygladalo tak, jakby bylo uderzone przez piorun. Skoro go uderzyl, to to go zabilo, czy martwy byl juz wczesniej? Nic nie nalezy bagatelizowac, zwlaszcza ze udalo mu sie chyba zostawic jakas wskazowke, w dloni jego, znalazl sie zolty skrawek materialu.”[/li][li]Mroczna[/li][li]Barume[/li][li]LukiMaster[/li][li]Laxty - " Cialo jego znalezliscie przy pobliskiej skale, nieco zmasakrowane, wygladalo to tak jakby z niej spadl, spodnie (zreszta nie tylko) mial opuszczone do kolan, no i bylo czuc tez “nieziemski zapach”. Nie musieliscie sie chyba nawet domyslac co Lax robil tuz przed smiercia. Tuz kolo jego zwlok lezal tez losos, tuz kolo jego otwartej dloni…[/li]"
[li]Naczos[/li][li]Avenida[/li][li]Dastame[/li][li]Burstame[/li][li]Foka[/li][li]Zer0[/li][li]Shiryu[/li][li]Lumek[/li][/ol]

Zaraz padną teksty że tonący brzytwy się chwyta, ale w mojej teorii jesteś szpiegiem Zer0 śledziłeś Wrexxa który śledził mnie (graczy jest 14 ról 9 i mogą się powtarzać). Wrexx został zabity przez zabójcę potem trafił go piorun (będąc na otwartej przestrzeni jesteś magnesem na pioruny). Do tego wszystkiego dochodzi zakaz dosłownego cytowania wiadomości od GMa co działa na twoją korzyść możesz dowolnie zmodyfikować wiadomość i wrobić każdego we wszystko.

"Tonacy brzytwy sie chwyta juz padl ten tekst xD
Nie rozumiem jednej rzeczy - dlaczego atakujesz osoby ktore wiesz ze sa z drużyny zielonej? Zaczeles lincz na mnie, wiedząc ze jestem zielona, teraz atakujesz Zer0…
Tylko gracz druzyny czerwonej tak by dzialal!
Ciegle odciagales uwage (przynajmniej sie starales) od siebie i swojej osoby az w końcu zaczeles sie bronic - sorki zrobiles jednen maly błąd, próbując znilnczowac zielonego!
Nawet nie wiem czy chce czytac tłumaczeń “dlaczego”

WYCHODZE TERAZ DO PRACY, NIE WIEM JAK DLUGI CZAS BEDE NIEAKTYWNA

Tylko po co miałbym kogokolwiek wrabiac? Żeby zaszkodzić wszystkim? Linia obrony byłaby dobra, ale pierwsze zdanie aż do przecinka zdradzilo cie od razu. Jesteś czerwony, tylko nie masz jeszcze pomysłu jak się wybronic, więc w każdej poprzedniej wiadomości starałes się utopić temat oskarżeń na twoją osobę.

Widzę że logika tu nic nie pomoże nie chcę nawinąć się odstrzał więc wycofuję swój głos, was i tak nic nie przekona bo jesteście zamknięci w swojej opinii i swoich przemyśleniach. Więc:

Barume- Zer0, Avenida

A wzięliście pod uwagę, że może Wrexxar był stalkerem i zginął za swoj “cel” czy jak tą osobę określić?

[IMG alt=“alt”]https://test.animes.pl/letter_avatar_proxy/v2/letter/b/edb3f5/40.png Burstame:

A wzięliście pod uwagę, że może Wrexxar był stalkerem i zginął za swoj “cel” czy jak tą osobę określić?

Dobrze myslisz, jednak dowody które ja dostałem są znacznie bardziej jednoznaczne. Cholerne ograniczenie wolności słowa…

Niestety nie można ich pokazać w formie w jakiej je dostałeś więc wszelkie modyfikacje rzucają cień oskarżeń na Ciebie.

PYTANIE DO GMa.

Zieloni wygrywają gdy pozbędą się zabójcy, czy wszystkich czerwonych?

Burstame xD moim skromnym zdaniem (ktore wiemy ze jest poparte moim “przeczuciem” czyli info “ktokolwiek widzial - ktokolwiek wie” xD)
Wrexxar nie byl stalkerem tylko ochroniarzem i zginął ponieważ ochranial ktoregos z drużyny czewonej - zginal od systemu!

Avenida, czy na pewno tak to działa?
Czy skoro ochraniał kogoś czerwonego to nie powinien zginąć właśnie z jego ręki?

Jesli jest to opisane w roli jako ze “ginie jesli ochrania kogos z czerwonych” to wtedy ginie od systemu

A on ochranial Barume - czyli Barume jest czerwonym i to najprawdopodobniej zabójca