Mafia 5 - Miasteczko Headley

Dlatego właśnie ciężko mi w to uwierzyć, nikt by chyba nie działał w ten sposób na ślepo już pierwszej nocy.

@“Alison” Ale nie mamy pewności dla przykładu @“Maru” gra pierwszy raz w mafie i nie zbyt ogarnia, co jeżeli ona jest burzmistrzem? Wtedy nie przemyśliwając tego może ona zabić pierwszej nocy.

Aczkolwiek, widzę u was różne przypuszczenia jak i informacje. Narazie nie jestem niestety w stanie się wypowiedzieć. Jedynie co przychodzi mi na myśl to to, że Niko mogła być detektywem ale głowy nie dam.

No właśnie @“xYahiko” - pewności nie mamy, ale możemy ją zyskać jak do działania przystąpią Detektywi i Koroner. Bo co dotąd nam dała fabuła? Bez jakichkolwiek wskazówek i ciężko będzie w ogóle przystąpić do głosowania…

jak na razie wszystko jest zagmatwane, dopiero drugi dzień i żadnych większych poszlak. Mimo wszystko mam podejrzenia co do dwóch osób. Kicia też mnie sprawa z Niko zastanowiła ale mam co do tego wątpliwości.

[IMG alt=“alt”]https://test.animes.pl/letter_avatar_proxy/v2/letter/x/a698b9/40.png xYahiko:

@“Alison” Ale nie mamy pewności dla przykładu @“Maru” gra pierwszy raz w mafie i nie zbyt ogarnia, co jeżeli ona jest burzmistrzem? Wtedy nie przemyśliwając tego może ona zabić pierwszej nocy.

Myśle, że @“Maru” nie jest burmistrzem, ponieważ pierwszego dnia nie była za linczowaniem…

Ciężko aby detektyw mógł coś pomóc bez ujawniania się więc raczej na jego pomoc będziemy musieli liczyć w późniejszej fazie gry, gdy będzie miał do dyspozycji dowody z fabuły, które widzą wszyscy + swoje własne, które po prostu dadzą mu pewności siebie w swoich ocenach.

Hmm… Interesujące… Czerwoni wykonali ruch i zgładzili naszą Niko. Przyznać im muszę szczwany ruch.
Póki co fabuła daje nam za mało jakichkolwiek informacji, ale nie możemy czekać… Co robimy?

Po prostu bedziemy się zabijać nawzajem bez powodu i tyle. Dopóki ktoś z nas, czyli detektyw czy koroner nie wypowie się i nie da nam jakich poszlak kto jest tym złym.

Ale przecież detektyw, czy koroner mógł już się wypowiedzieć, ale przez to, że nie może się ujawnić nie da żadnej poszlaki tylko będzie musiał czekać na fabułę.

Aaaa dobra doczytałem dokładnie jedną z zasad mafii. Także mogę powiedzieć tyle, że nie jestem w 100% pewny ale Niko mogła być Sokołem

Panowie. Przyjmijmy że Detektyw ujawnił nam się i odnalazł sprawcę. Gdy trafi i wykonacie lincz co wtedy się stanie? Redzi rzucą się na detektywa. Najprawdopodobniej Detektyw, albo nie żyje, albo ukrywa się by nie skończyć za szybko gry.

Pharios w sumie racja detektyw się nie ujawni bo by się na niego redzi rzucili od razu . Ale z drugiej strony detektyw może nam dawać wskazówki w swoich postach i teoriach.

[IMG alt=“alt”]https://test.animes.pl/letter_avatar_proxy/v2/letter/g/7ea924/40.png Golter:

Aaaa dobra doczytałem dokładnie jedną z zasad mafii. Także mogę powiedzieć tyle, że nie jestem w 100% pewny ale Niko mogła być Sokołem

Chyba jednak postanowił się ujawnić.

albo jest to fake od czerwonych ;/

Wątpię by moje przypuszczenia były słuszne, bo to mało możliwe by czerwoni nie wykonali ruchu bądź zostali zablokowani przez czyjąś umiejętność.

Gdyby była sokołem, to pokiego zabijali by swojego?

@“Elmor” jestem dziewczyną >_<’

Eh, ludzie, ludzie
Szansa na to że Niko była Czerwona jest bardzo mała. Po pierwsze to za wcześnie żeby Zieloni z funkcją zabijali bo im przecież zależy na tym żeby było więcej Zielonych, po drugie Niko rzuciła sporo teorii i sposobów, a ktoś znając ją wię że jest sprytna.
Osobiście jestem pewny że Niko zabili Czerwoni. Zasady tej mafii bardzo utrudniają Zielonym rozgrywkę, mimo iż przewaga liczebna jest kluczowa potrzebujemy poszlak, myślę że trzeba zagłosować na kogoś, to nam powinno dać jakiś obraz sytuacji.
Swoją drogą, czy to nie głupie że nie wiemy kim jest burmistrz? Przecież wszyscy mieszkańcy powinni go znać.

No znamy go, ale po odizolowaniu miasteczka każdy jest anonimowy, więc nawet jeśli wcześniej znalismy jego wygląd i tożsamość, to teraz nikt by go nie rozpoznał.

Kameleon :smiley: No oki, myślę że przydało by się zdecydować czy robimy ten lincz.